Menu
Ukrainian Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Icelandic Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Yiddish
Loading...

Интернет реклама УБС

"Україна!" Кримська гімнастка викликала фурор на міжнародному турнірі.Відео

  • Опубліковано в спорт

Українка Ганна Різатдінова тріумфально виступила на традиційному турнірі з художньої гімнастики Miss Valentine, який відбувся Естонії.

Кримчанка завоювала відразу 5 медалей вищої проби. Нашій гімнастці не було рівних у багатоборстві та ще чотирьох фіналах. При цьому під час вправи з обручем Анна викликала у глядачів справжній фурор. Вболівальники подарували Різатдіновій овації, вигукуючи "Україна - Україна!". 

Варто зазначити, що на міжнародному турнірі Україну також вельми успішно представили ще кілька спортсменок. Вікторія Мазур завоювала дві срібні медалі (обруч, м'яч) і одну бронзову (стрічка), Христина Погранична виграла "срібло" і "бронзу" (обруч, скакалка), а Олена Дьяченко стала третьою у вправі з обручем.

Крім того, наші дівчата виграли два "золота" в командному заліку. Українки стали кращими в багатоборстві та в фіналі з п'ятьма стрічками.

Детальніше ...

Україна призупиняє транзитні переміщення вантажних автомобілів РФ територією України

Російська Федерація в порушення правил і процедур Світової організації торгівлі та двосторонньої міжурядової угоди щодо автомобільних перевезень в односторонньому порядку зупинила рух українських вантажних автотранспортних засобів територією Росії. До моменту отримання пояснень від російської сторони та вирішення даного питання Україна тимчасово припиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії, територією України.

За результатами урядової наради, яка відбулася вранці понеділка, 15 лютого, Міністерство інфраструктури України та Міністерство закордонних справ України вживуть відповідних заходів.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що у зв’язку з тим, що Російська Федерація в односторонньому порядку здійснила порушення правил і процедур Світової організації торгівлі та в односторонньому порядку зупинила переміщення українських вантажних автотранспортних засобів територією РФ, Міністерство закордонних справ України невідкладно направило ноту Російській Федерації з вимогою пояснення таких незаконних дій.

«До моменту отримання пояснень та вирішення даного спору Україна тимчасово призупиняє дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в Російській Федерації, що тягне за собою тимчасове припинення транзитних перевезень вантажними автомобілями РФ територією України», - заявив Арсеній Яценюк.

«Ми вимагаємо від Росії невідкладно виконати вимоги СОТ, відновити транзитний рух українських автотранспортних засобів», - наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк також підкреслив, що українська сторона проводить консультації з країнами-членами Європейського Союзу та звертається до країн-членів ЄС щодо виконання Російською Федерацією базових принципів Світової організації торгівлі.

Детальніше ...

Румунська митниця не пропускає російські вантажівки в Україну і оголошує страйк

Блокада російських фур: румунська митниця не пропускає російські вантажівки в Україну і оголошує страйк

У Чернівецькій області блокада російських вантажівок розвивається за найбільш цікавим сценарієм. Проїзд фур заблокований з двох сторін - Румунія не пропускає автомобілі агресора в Україну.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

читайте також

Loading...
Loading...
Loading...